Zpravodaj OPTOKON září 2014

Zpravodaj OPTOKON září 2014

Vítejte v zářijovém zpravodaji OPTOKON, který nám představuje podzimní výstavní sezónu. Můžete zde najít informace o všech chystaných výstavách, kde budou naši zaměstnanci předvádět produkty společnosti. Zároveň i velmi dobrá spolupráce s našimi partnery umožňuje našim zákazníkům seznámit se s produkty OPTOKONU. Důkaz nejvyšší kvality spojené s rodukty společnosti OPTOKON poskytují informace o nedávno získaných certifikátech a osvědčeních od některých předních společností v našem odvětví.

Kromě toho se také věnujeme nedávné návštěvě AOBP (Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR) ve společnosti OPTOKON kvůli natočení krátkého  propagačního filmu o předváděcím, tréninkovém a testovacím centru.
To doprovází krátký vysvětlující článek, spolu se zprávou o nových a aktualizovaných produktech a informací o účasti OPTOKONU na nadcházející Noci vědců, která se bude konat zde v Jihlavě.
 
Připomínáme, že o aktuálním dění ve společnosti OPTOKON můžete být informováni rovněž prostřednictvím aktualizované sekce novinky na našich webových stránkách…