Pasivní prvky optických sítí

Standardní propojovací kabely a pigtaily

SC optický patchkord a pigtail

SC/PC a SC/APC optické patchkordy a pigtaily

Propojovací moduly - patchkordy SC jsou navrženy a vyrobeny dle předpisů JIS, IEC, EIA/TIA a ANSI na vzájemné propojení a optické vlastnosti. SC propojovací moduly jsou nabízeny ve verzích pro SM i MM s leštění SC/PC nebo SC/APC. Design konektorů je volitelný. 

FC optické patchkordy a pigtaily

FC optické patchkordy a pigtaily

Propojovací moduly - patchkordy FC jsou navrženy a vyrobeny v souladu s JIS, IEC, EIA/TIA a ANSI, předpisy pro vzájemné propojení a optický výkon. FC konektory nabízíme pro SM i MM s leštěním typu PC a APC. 

LSH (E2000) optický patchkord a pigtail

LSH (E2000) optické patchkordy a pigtaily

Propojovací moduly s konektory E2000 jsou nabízeny ve variantách SM i MM, s leštěním PC a APC. Konektor E2000 obsahuje vestavěný kryt ferule proti prachu a nechtěnému vyzařování. Konektory E2000 (LSH) vynikají svojí vysokou hustotou zapojení.   

ST optický patchkord, pigtail

ST optický patchkord, pigtail

Propojovací modul opatřený ST konektory je nabízen ve variantě pro SM i MM aplikace s leštěním typu PC i APC. Různé barvy vyústek pomáhají rozlišit přímé a křížené duplexní spojení či typy vlákna M5 (50/125 µm) nebo M6 (62.5/125 ...

D4 optický patchkord

D4 optický patchkord

Patchkord s D4 konektorem je dostupný pro SM i MM, s leštěním typu PC nebo APC. Dva druhy vývodek umožňují použití s různými průměry kabelů či vláken. 

DIN optický patchkord

DIN optický patchkord

Společnost OPTOKON dodává rovněž patchkordy vybavené konektory DIN. Každý DIN konektor je tvořen kompaktním tělem a je vybaven odpruženou, volně plovoucí zirkoniovou ferulí. Tento jedinečný konektor nabízí výjmečný výkon v kompaktním DIN 47256 designu, je vhodný pro širokou škáplu aplikací. DIN konektory jsou vyráběny s obráběným mosazným z...