Pasivní prvky optických sítí

Optické konektory

QUICK-CURE™ Rychlo-montovatelný konektor

QUICK-CURE™ Quick installable connectors

QUICK-CURE™  představuje nový typ optického konektoru pro použití v „polních podmínkách“. Předleštěný konektor je určen pro zakončení optických vláken, zejména v projektech FTTH, přímo na místě. Použití sady nářadí, obsahující všechny potřebné nástroje, umožňuje snadnou instalaci optické sítě. Ukončení bez...

LC konektory

LC konektory

The innovative LC design offers a form factor one-half the size of current industry standards, and simple features create a new definition of user-friendliness. The LC connector is manufactured to meet EIA/TIA 568A, FOCIS 10, IEC 61754-20 and CENELEC specifications for optical performance and intermateability. The LC Duplex fits into the RJ-45 standard cutout and uses the smallest diameter cable jacket in the industry.

ST konektor

ST konektor

ST konektor je nabízen ve variantách pro SM i MM a leštící metodou PC. Je standardně dodáván s kabely 2.8 - 3.1 mm nebo s výústkou pro vlákno v 0.9 mm sekundární ochraně

SC konektor

SC konektor

Konektory SC jsou navrženy a vyrobeny dle norem a specifikací JIS, IEC, EIA/TIA a ANSI pro vzájemné propojení a optický výkon. Konektory SC jsou nabízeny ve variantách pro SM i MM včetně leštění typu PC a APC. Konektory jsou dostupné v různých barevných provedeních dle Vašich požadavků. 

FC konektor

FC konektor

Konektory FC jsou navrženy a vyrobeny dle norem a specifikací JIS, IEC, EIA/TIA a ANSI pro vzájemné propojení a optický výkon. Konektory FC jsou dostupné variantách pro SM i MM včetně leštění typu PC a APC.